O nas

O nas

Witajcie na naszym portalu Aktorki.pl, pierwszym takim miejscu w sieci, gdzie znajdziecie wszystko o polskich i zagranicznych aktorach.

Stworzyliśmy tę stronę, bo sami jesteśmy wielkimi fanami świata filmu i teatru. Uwielbiamy śledzić losy naszych ulubionych aktorek i aktorów, ich nowe projekty, premiery, ploteczki z planu. Po prostu totalne kinofile!

Dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie fani tak jak my będą mogli znaleźć najświeższe i najciekawsze informacje ze świata aktorstwa. Aktualizujemy na bieżąco wszystkie newsy – kto dostał jaką rolę, kto z kim się spotyka, kto się rozstał, nagrody, festiwale, plotki z planu. Jeśli coś się dzieje w aktorskim światku, na pewno o tym napiszemy!

Oprócz newsów znajdziecie u nas pełne biografie gwiazd filmowych i teatralnych, wywiady, recenzje nowych produkcji z udziałem ulubionych aktorów. Słowem – wszystko czego potrzeba żeby być na bieżąco ze światem aktorstwa.

Mamy też specjalną sekcję porad, w której piszemy jak rozpocząć karierę aktorską, jakie szkoły wybrać, na co zwrócić uwagę na castingach. Dzielimy się wiedzą prosto z planu, żeby wesprzeć Was – przyszłe gwiazdy – w realizacji aktorskich marzeń!

Zapraszamy do odwiedzania Aktorki.pl i śledzenia nas na bieżąco! Jeśli macie jakieś pytania, podpowiedzi, newsletter z najciekawszymi newsami – dajcie znać, jesteśmy otwarci na Wasze sugestie!

Trzymamy kciuki za aktorskie sukcesy!
Zespół Aktorki.pl

0
Users
0
Likes
0
Shares